Οι διαιτητές σε Β' και Γ' ΕΠΣΑ
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Σάββατο | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ. | |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Κυριακή | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. | |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | Σάββατο | ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Σάββατο | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | Κυριακή | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΟΨ | Κυριακή | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | Κυριακή | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | Κυριακή | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | Σάββατο | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | Σάββατο | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | Σάββατο | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Σάββατο | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Κυριακή | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. | |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Σάββατο | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | Κυριακή | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε. | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. | |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | Κυριακή | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | Κυριακή | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. | |
ΑΡΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | Κυριακή | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Κυριακή | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Σάββατο | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κυριακή | ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | |
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | Κυριακή | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | Κυριακή | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
Κ-18 1ος Όμιλος |