Νίκη ελπίδας το Κρυονέρι, 3-0 τον Παλλαυρεωτικό!

Με πάθος και αποφασιστικότητα παρουσιάστηκε το Κρυονέρι στην αναμέτρηση με τον Παλλαυρεωτικό, πανηγυρίζοντας μία νίκη που του δίνει ελπίδα στη μάχη που θα γίνει στην Α' ΕΠΣΑΝΑ για την αποφυγή του υποβιβασμού.

Στο 37ο λεπτό ο Χότζα άνοιξε το σκορ με λόμπα (1-0), στο 49ο λεπτό ο Τζήμας μετέτρεψε σε γκολ το πέναλτι που κέρδισε ο Μαλάι (2-0), ενώ στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Γεωργίου με σουτ διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Διαιτητές: Παπαποστόλου, Κωστάκης-Μακρής

ΚΡΥΟΝΕΡΙ (Νίκος Σκούρας): Βέκιος, Νάκας (93' Γεωργίου), Παπούκας (86' Κολώτας), Γιαννακόπουλος, Τουμπανάκης, Μπουλγκουρίδης, Καραγιαννίδης, Μαλάι, Χότζα, Τζήμας, Διγενής (76' Αθανασιάδης)

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ (Γιώργος Αθανασιάδης): Κόρμπας, Κρανιδιώτης, Μωραΐτης, Μπάλας (32' Μπεργιάννης), Συρανίδης, Φετολλάρι, Δούμας, Πρέντι, Ι. Φιλίππου, Καυκιάς (70' Νικολαΐδης), Ι. Φιλίππου.