social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο11/01/2015:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦΣάββατο11/01/2015:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/01/2015:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3 
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή12/01/2015:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1 
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-3 
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.2-2 
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/01/2015:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/01/2015:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/01/2015:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο11/01/2015:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή12/01/2015:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή12/01/2015:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.2-0 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/01/2015:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή12/01/2011:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή12/01/2015:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2 
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή12/01/2015:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-0 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΥΚΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0 
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή12/01/2015:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-5 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο11/01/2015:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-5
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή12/01/2011:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1 
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή12/01/2011:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1 
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΨΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/01/2015:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0 
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή12/01/2015:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1 
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/01/2015:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/01/2009:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/01/2010:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή12/01/2011:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή12/01/2015:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή12/01/2009:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦΚυριακή12/01/2010:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή12/01/2011:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή12/01/2011:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή12/01/2012:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/01/2015:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.7-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.7-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.2-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-3
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/01/2011:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή12/01/2011:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/01/2015:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦΚυριακή12/01/2015:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.

Σχετικά άρθρα

Πλατέλλας στην Αγία Παρασκευή

Κορωνίδα: «Τεράστια επιτυχία η άνοδος, επετεύχθη ο στόχος!»

Μαρκής στον Ηλυσιακό-Έρχονται μεταγραφικές... εκπλήξεις