Στις καθυστερήσεις με Μουτζούρη η Επισκοπή, 1-0 τον Περαμαϊκό

Λίγο πριν την εκπονή λυτρώθηκε η Επισκοπή και έφτασε στη νίκη με 1-0 απέναντι στον ελλιπή Περαμαϊκό για την 8η αγωνιστική, επιστρέφοντας στις επιτυχίες μετά από μία ισοπαλία και μία ήττα.

Ήταν το 91ο λεπτό όταν ο Λίμα επιχείρησε το γέμισμα και ο Μουτζούρης, που είχε μπει στο ματς δέκα λεπτά νωρίτερα, έπιασε την κεφαλιά, στέλνοντάς τη διαγώνια στην εστία του Θεολόγη για το 1-0!

Διαιτητές: Μισαηλίδης (Χανίων), Μπιμπάκης-Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Μάρκος Στεφανίδης): Γιαγκιόζης, Χάιδος (80' Μουτζούρης), Κοναγκάγια (80' Δημητρακούδης), Μίχος, Κίτος, Δωματάς, Κάμερον (68' Τζωρτζινάκης), Ντότης, Λίμα, Κεφαλάς, Πάτας (57' Μέτα)
ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ (Βασίλης Σπάθας): Θεολόγης, Τσίνα, Μησσηνάς, Κορνέλιους, Βέσι, Γκίνο, Καραγιαννίδης, Λάππας, Κοντάκος, Ποσίνκοβιτς, Μαχμουτάι.