Βαθμό ο Ιάσων με ΠΟΨ (1-1)

Άλλον έναν πολύτιμο βαθμό πρόσθεσε στη συγκομιδή του ο Ιάσων, που θα δώσει τη μάχη της σωτηρίας μέχρι την τελευταία αγωνιστική.

Η ομάδα του Ιλίου απέσπασε το ισόπαλο 1-1 από τον ΠΟ Ψυχικού στο γήπεδο Κ. Χαλανδρίου, με τους γηπεδούχους να προηγούνται στο πρώτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου με σουτ του Χαλά (1-0) και τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 60' με σουτ του Κερασιώτη.

Διαιτητές: Γκαϊτατζής, Κουντουρέλης-Γεωργιτσόπουλος

ΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (Γιώργος Σπυράκης): Χρανιώτης, Χειμαργιός, Γιατράκος (65' Β. Κούκος), Κυρίτσης, Αθ. Κούκος, Οτέμπερης, Τσουράπης (77' Κοτσώνης), Μέξας, Χαλάς (90' Πετρίδης), Μαραβελάκης, Αλιάι (65' Διαμαντόπουλος)

ΙΑΣΩΝ (Κώστας Δαδίτσος): Παππάς, Μπράβος (63' Αλετράς), Γκλέζος, Λύχνος, Κουρεμάδας, Βιτσέρσκι, Αποστολόπουλος (63' Γερός), Τραγανός, Κερασιώτης (81' Σταθόπουλος), Κεφαλάς, Μπαϊρακτάρης (55' Μουσάς).