Με Τασιούδη η Λυκόβρυση, 1-0 την Κοψαχείλα

Ένα υπέροχο γκολ του Μόδεστου Τασιούδη ήταν εκείνο που έκρινε την αναμέτρηση της Λυκόβρυσης με την Κοψαχείλα.

Η ομάδα του Κ. Ιωάννου επικράτησε με 1-0, χάρη σε ένα σουτ του έμπειρου μέσου από θέση εκτός περιοχής στο 78ο λεπτό. Λίγα λεπτά νωρίτερα οι φιλοξενούμενοι είχαν «αγγίξει» το γκολ που θα τους έδινε το προβάδισμα, όμως ο Κορρές αντέδρασε σωτήρια στην προσπάθεια του Καφετζή.

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Καρακατσάνης-Αναστασόπουλος

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ (Κώστας Ιωάννου): Ε. Κορρές, Μιγκάκης, Γαλακτίδης, Σέργης (46' Σουλιώτης), Γ. Απέργης, Καβαλάρης, Σχίζας (62' Ν. Απέργης), Τασιούδης (90' Αποστολόπουλος), Δουληγέρης (62' Παπαχρήστος), Πετράκης, Χροσογονίδης (80' Π. Κορρές)

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ (Λιαγκάκης-Μπακατσέλος): Παπαδόπουλος, Μπαξεβανίδης, Ντούνης, Μπιρσάι, Χρυσοσπάθης, Κωστής, Ρεζάι, Φωτόπουλος (62' Μπέκιος), Καφετζής, Ξηροκώστας, Ζαφείρης.