Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (11/12-11-2023)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 11/11/23 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 11/11/23 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 11/11/23 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | 11/11/23 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. |
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | 11/11/23 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | 12/11/23 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 12/11/23 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 12/11/23 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 11/11/23 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β. |
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 11/11/23 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. |
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 11/11/23 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 12/11/23 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 12/11/23 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | 12/11/23 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | 12/11/23 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ. |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | 12/11/23 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 11/11/23 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 11/11/23 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | 12/11/23 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 12/11/23 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 12/11/23 | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 12/11/23 | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 12/11/23 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 12/11/23 | ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | 11/11/23 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 11/11/23 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 11/11/23 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | 11/11/23 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΡΑΣΣΑ Μ. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ | 11/11/23 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε. |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 11/11/23 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 11/11/23 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν. |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 11/11/23 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ | 11/11/23 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 11/11/23 | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. |
ΒΥΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 11/11/23 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | 11/11/23 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΟΨ | 12/11/23 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | 12/11/23 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΖΑΣ Β. |
ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | 12/11/23 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΡΑΣ Α. |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 12/11/23 | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ. |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 11/11/23 | ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Π. |
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ | 12/11/23 | ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π. |
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | 12/11/23 | ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ., ΚΛΙΑΦΑΣ Α. |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 12/11/23 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ. |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ | 12/11/23 | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ. |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 11/11/23 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | 11/11/23 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | 12/11/23 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π. |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 12/11/23 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 12/11/23 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΖΕΡΒΟΥ Ν. |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | 11/11/23 | ΜΟΥΖΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 11/11/23 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΚΛΙΑΦΑΣ Α. |
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 12/11/23 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 12/11/23 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ. |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 12/11/23 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ. |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 11/11/23 | ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ. |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | 12/11/23 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ., ΚΛΙΑΦΑΣ Α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | 12/11/23 | ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Π. |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | 12/11/23 | ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ. |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 12/11/23 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 12/11/23 | ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ., ΒΑΓΓΕΡ Χ. |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ | 11/11/23 | ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | 11/11/23 | ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ - ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ | 11/11/23 | ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π. |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ | 12/11/23 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ | 12/11/23 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. |
Κ17 1ος Όμιλος |