Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ (24/3/2024)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
0-0 |
2. | ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | 2-0 |
3. | ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 0-4 |
4. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | 0-0 |
5. | ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | 0-1 |
6. | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 0-1 |
7. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. | 0-2 |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. | 1-2 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | 4-0 |
10. | ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΑΡΙΣΗΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) |
3-0 |
11. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | 0-2 |
12. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ. | 2-1 |
13. | ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 0-1 |
14. | ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | 0-1 |
15. | ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 1-1 |
16. | ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | 3-1 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. | 0-1 |
18. | ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-1 |
19. | ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΟΨ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | 1-2 |
20. | ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΕΡΕΤΗΣ Γ) |
1-2 |
21. | ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε. | 0-2 |
22. | ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 1-2 |
23. | ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΟΥΖΑΣ Β. | 0-0 |
24. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | 0-2 |
Κ17 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (10η αγωνιστική) |