Χωρίς νικητή το ντέρμπι του Καλαμάκιου

Ισόπαλο χωρίς τέρματα ολοκληρώθηκε το ντέρμπι του Καλαμακίου ανάμεσα σε Άρη και ΑΟ Καλαμακίου.

Οι δύο ομάδες έμειναν στο 0-0, με τους γηπεδούχους να διατηρούν το +6 από τον αντίπαλό τους στην κορυφή του 3ου ομίλου της Β' Κατηγορίας. Αμφότεροι ολοκλήρωσαν το ματς με δέκα ποδοσφαιριστές, αφού στο 85ο λεπτό αποβλήθηκε ο Π. Γιατράς των φιλοξενούμενων και στο 87ο λεπτό ο Μιχαλακόπουλος των γηπεδούχων, και οι δύο με απευθείας κόκκινη κάρτα.

Διαιτητές: Καπίρης, Μπάγιας-Μπαζακούλας

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (Γιάννης Ξυδιάς): Σιγάλας, Κακούτης, Σπανός (82' Χατζηδημητρίου), Διαμαντόπουλος, Χιόνης, Βασιλειάδης, Τζήμας, Νούλας (46' Δημάκης), Μιχαλακόπουλος, Γιουσέφ (59' Οικονόμου), Τσερεμεκλής

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (Aπόστολος Καφτάνης): Γεωργούσης, Κωστόπουλος, Γαλιατσάτος, Π. Γιατράς, Ι. Γιατράς, Αργύρης, Κυργωτάσης (49' Αλεξανδρής), Γεροντάρης, Κάλλος, Γιανναράκος, Ζαχαρίου (83' Τσατσούλης).