«Διπλό» στην Αρτέμιδα ο Αήττητος Σπάτων (0-1)

Με επιτυχία στέφθηκε η αποστολή του Αήττητου στο γήπεδο Αρτέμιδος για την 4η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Α' ΕΠΣΑΝΑ.

Μετά την ήττα από τον ΑΟ Ατλαντίς, η ομάδα των Σπάτων επέστρεψε στις επιτυχίες, επικρατώντας με 1-0 απέναντι στον ΑΟ Άρτεμις χάρη σε ένα γκολ που σημειώθηκε στο 38ο λεπτό. Έπειτα από συνδυασμό με τον Χοτζάι, ο Ιωαννίδης βρέθηκε απέναντι στον Καραογλάνη και με πλασέ έγραψε το 0-1, που έμελλε να μείνει μέχρι τέλους, παρά την προσπάθεια και τις ευκαιρίες των γηπεδούχων στο δεύτερο ημίχρονο να αποσπάσουν θετικό αποτέλεσμα.

Διαιτητές: Ζαχαρόπουλος, Δ. Τζαφόλιας-Μακρής

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ (Βλάσης Χατζηαναστασίου): Καραογλάνης, Δημητρίου (86' Μπαμπαλής), Μέγας, Διαμαντής, Νικολογιάννης, Φυτιλής, Τσιλιάκος (46' Κυριάκου), Κοζανίδης (46' Μπάκος), Καραβατάκης, Μασκλαβάνος, Χρήστου

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (Γιώργος Καρατζάς): Παναγόπουλος, Α. Παλυβός (68' Κράμπης), Παναγιώτου, Μουρούτης, Λένγκα, Ιωαννίδης, Κ. Παλυβός (89' Λαμπρινός), Κλωνάρης, Κοβάνης, Χοτζάι (89' Φράγκου), Ζέκιο (71' Καραγιάννης).