Δείτε το πρόγραμμα του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 1-0 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. | 2-0 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 1-1 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. | 1-0 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 4-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 1-2 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 2-1 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 3-3 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-3 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | 0-1 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 2-2 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | 3-1 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 1-3 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 2-0 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 2-0 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-0 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | 2-1 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 0-2 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. | 0-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. | 2-1 |