social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣάββατο22/02/2015:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΡΟΥΦΣάββατο22/02/2015:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/02/2015:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥΚυριακή23/02/2015:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή23/02/2015:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή23/02/2015:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/2015:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή23/02/2015:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο22/02/2015:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο22/02/2015:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο22/02/2015:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/2015:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή23/02/2015:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/02/2015:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο22/02/2015:00
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/02/2015:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο22/02/2015:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/02/2011:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή23/02/2015:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο22/02/2015:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΙΛΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο22/02/2015:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/2015:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή23/02/2015:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο22/02/2015:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο22/02/2015:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο22/02/2015:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/2015:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/2012:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/02/2015:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/02/2015:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο22/02/2015:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/02/2015:00
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο22/02/2015:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/2009:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/2009:30
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή23/02/2010:30
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή23/02/2011:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή23/02/2015:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/02/2015:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦΚυριακή23/02/2009:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/02/2009:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή23/02/2011:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή23/02/2012:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/02/2012:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΟΥΔΗΚυριακή23/02/2015:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή23/02/2015:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο22/02/2015:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή23/02/2010:30
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή23/02/2011:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/02/2011:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΙΛΙΟΥΚυριακή23/02/2011:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή23/02/2011:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/02/2015:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΡΟΥΦΚυριακή23/02/2015:00

Ση


Σχετικά άρθρα

Ακάθεκτη η Ανθούπολη, 1-0 τον Άγιαξ Ταύρου

Τέλος ο Βάλβης από το Ηράκλειο

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο