social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι αγώνες της Κυριακής (8/12) στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δειτε τους σημερινούς αγώνες που περιλαμβάνει το πρόγραμμα.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο07/12/1900:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο07/12/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή08/12/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή08/12/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή08/12/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή08/12/1911:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή08/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή08/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/12/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦΚυριακή08/12/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο07/12/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή08/12/1915:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/12/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/12/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή08/12/1911:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή08/12/1911:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή08/12/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/12/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/12/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο07/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή08/12/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦΚυριακή08/12/1909:003-0 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/12/1909:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή08/12/1911:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή08/12/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦΚυριακή08/12/1911:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦΣάββατο07/12/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο07/12/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή08/12/1909:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή08/12/1912:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή08/12/1912:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή08/12/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/12/1915:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο07/12/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ.3-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή08/12/1909:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/12/1910:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή08/12/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή08/12/1911:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/12/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α.