Δειτε τους σημερινούς αγώνες που περιλαμβάνει το πρόγραμμα.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 00:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 3-1 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 1-1 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α. | |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 3-0 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-0 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 0-1 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. | |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-1 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-1 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 0-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 4-0 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. | 3-5 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | 1-1 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. | 0-0 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 2-0 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. | 1-0 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | 1-2 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. | 0-3 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 0-2 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | 2-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 3-3 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | 0-2 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 08/12/19 | 09:00 | 3-0 α.α. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 09:30 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | 0-2 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | 1-2 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | 0-4 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. | 0-3 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 09:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | 1-1 |
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ. | 3-2 |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 09:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 08/12/19 | 10:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. | |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α. |