«Βράζουν» στον Ατρόμητο Πειραιά με την διαιτησία

Το εξης δελτίο τύπου εξεδωσε ο Ατρόμητος Πειραιά

Βράζουν τα καμίνια με τις απαράδεκτες αποφάσεις του Αθηναίου διαιτητή Νικολάου. Δεν δόθηκε πέναλτι πασιφανέστατο στο δεύτερο ημίχρονο με το σκορ να είναι 1-0 υπέρ της ομάδας μας.
Απορία όλων πως κρατήθηκαν 9 λεπτά καθυστερήσεις και μαζί μας απόρησε και ο Α βοηθός.
Τα τραγικά γεγονότα συνεχίζονται αφού ποδοσφαιριστής της αντίπαλης ομάδας που είχε γίνει αλλαγή έβριζε τον διαιτητή και αυτός να του απαντάει "θα τα πούμε στο τέλος" χωρίς να τον αποβάλει με κόκκινη κάρτα.
Πάντως για να μην αναρωτιέστε το φύλλο αγώνα είναι καθαρό από παρατηρήσεις. Σε αντίθεση με τον προπονητή μας που τον απέβαλε στο 10ο λεπτό για εξύβριση.
Ο Ατρόμητος Πειραιά είναι μια ομάδα με ιστορία και κανείς δεν μπορεί να παίζει μαζί μας.
Επειδή βρισκόμαστε στην αρχή του πρωταθλήματος παρεμβαίνουμε σεβόμενοι το ποδόσφαιρο αλλά και την μεγάλη προσπάθεια που καταβάλουν όλοι οι εμπλεκόμενοι στο χώρο, θέλοντας να διαμηνύσουμε πως δεν θα ανεχτούμε άλλη φορά τόσα κραυγαλέα διαιτητικά λάθη και αδικίες.