ΑΕΡ Αφάντου-Θύελλα Ραφήνας: Όσα αναφέρει το φύλλο αγώνος

Κατέγραψε στο φύλλο αγώνος ο διαιτητής Παναγιωτάρας όσα είδε ο ίδιος να εκτυλίσσονται στο γήπεδο Αφάντου, μετά την επίτευξη της ισοφάρισης από τον Γκούμα στο 96ο λεπτό του αγώνα της ΑΕΡΑ με τη Θύελλα Ραφήνας (1-1).

Διαβάστε αναλυτικά τι έχει σημειώσει ο Αθηναίος ρέφερι:

«Κατά την επίτευξη του γκολ της φιλοξενούμενης ομάδας στο 90+6' και κατά τη διάρκεια των πανηγυρισμών τους, εκτοξεύτηκε μπουκάλι από μερίδα οπαδών της γηπεδούχου ομάδας (φορώντας διακριτικά ΑΕΡ Αφάντου) βρίσκοντας στο κεφάλι το νουμ. 17 της φιλοξενούμενης ομάδας. Πραγματοποιήθηκε 4 λεπτά προσωρινή διακοπή του αγώνα και κατόπιν αυτού συνεχίστηκε ο αγώνας μέχρι τη λήξη του. Κατά την είσοδό μας στα αποδυτήρια των διαιτητών δεχτήκαμε επίθεση από 8-10 άτομα της ομάδος ΑΕΡ Αφάντου, οι οποίοι έσπασαν την πόρτα των αποδυτηρίων. Υπάρχει φωτογραφικό υλικό εφόσον χρειαστεί. Κατά τη γνωμάτευση απ' τον γιατρό του αγώνα μετά τη λήξη του και κατά την είσοδο της ομάδας 'Θύελλα Ραφήνας' στα αποδυτήρια, το νουμ. 7 είχε οίδημα αριστερού φρυδιού (πρήξιμο)».