Μένει ψηλά ο Παναιγιάλειος, 2-0 την ΑΕ Μυκόνου

Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο σημείωσε ο Παναιγιάλειος στην αναμέτρηση με την ΑΕ Μυκόνου για την 20η αγωνιστική και έφτασε στη νίκη με το «καθαρό» 2-0.

Μόλις στο 10ο λεπτό ο Πίσπας κέρδισε πέναλτι από τον Αρκούδα, το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Μακρής για το 1-0, ενώ στο 66' ο Τσίπρας διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του με σουτ από θέση εκτός περιοχής (2-0).

Διαιτητές: Βαρτσάκης, Μπεκιάρης-Σόβολος (Λακωνίας)

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Νίκος Μανούρας): Χάμος, Μωραΐτης, Τακίδης, Μαυρόπουλος, Φωκαΐδης, Μακρής, Πίσπας (49' Βασίλτσης), Κοντοχρήστος (46' Κίτος), Σανδραβέλης, Λουκάς, Τσίπρας (70' Λιάτος)

ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ (Βαγγέλης Βλάχος): Διαμαντής, Σπυρόπουλος, Κέμπε (79' Ράγια), Κορτστάμ, Ιωσηφίδης, Αρκούδας, Ζγκούρι, Μουρίκι, Παπαδόπουλος, Γκούφας (72' Καλογεράς), Πάγια.