Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (11/12-2)
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 11/02/23 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α. |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 12/02/23 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν. |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 12/02/23 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | 12/02/23 | 15:00 | ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | 12/02/23 | 10:30 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 12/02/23 | 11:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | 12/02/23 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 12/02/23 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΒΥΡΩΝ | 11/02/23 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | 12/02/23 | 15:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. |
15η αγωνιστική | |||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | 15/02/23 | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ | 12/02/23 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 12/02/23 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ. |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 12/02/23 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | 12/02/23 | 15:15 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 11/02/23 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 11/02/23 | 15:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 11/02/23 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 12/02/23 | 11:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. |
ΑΡΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 12/02/23 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ. |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 11/02/23 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 11/02/23 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α. |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | 11/02/23 | 15:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | 11/02/23 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | 12/02/23 | 11:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. |
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 11/02/23 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ. |
ΠΕΥΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 12/02/23 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 12/02/23 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 12/02/23 | 15:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 11/02/23 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | 11/02/23 | 15:00 | ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 12/02/23 | 11:00 | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | 12/02/23 | 15:00 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΓΓΕΡ Χ. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 12/02/23 | 09:30 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α. |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | 12/02/23 | 11:00 | ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΡΑΣΣΑ Μ. |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 12/02/23 | 11:00 | ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. |
12η αγωνιστική | |||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | 15/02/23 | 16:30 | |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ. |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 | ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΖΗΣΗΣ Σ. |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ | 11/02/23 | 15:00 | ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | 12/02/23 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. |
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | 12/02/23 | 11:00 | ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ. |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | 12/02/23 | 09:30 | ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ. |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 12/02/23 | 11:00 | ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 12/02/23 | 12:30 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε. |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | 12/02/23 | 15:00 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Σ. |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ | 12/02/23 | 15:00 | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος(Ισχυρών) |