Οι διαιτητές του σαββατοκυριακου στην ΕΠΣΑ [18/19-3-2023]
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ | Κυριακή | 19/03/23 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | Σάββατο | 18/03/23 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Σάββατο | 18/03/23 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 18/03/23 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | Σάββατο | 18/03/23 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ | Σάββατο | 18/03/23 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | Σάββατο | 18/03/23 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | Κυριακή | 19/03/23 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 19/03/23 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΡΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | Σάββατο | 18/03/23 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Σ. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | Κυριακή | 19/03/23 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ. |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/03/23 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/03/23 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Σάββατο | 18/03/23 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 18/03/23 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 18/03/23 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Κυριακή | 19/03/23 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. |
ΠΟΨ - ΙΑΣΩΝ | Κυριακή | 19/03/23 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Κυριακή | 19/03/23 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. |
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 18/03/23 | ΜΟΥΖΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Α. |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΖΕΦΥΡΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/03/23 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α. |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 19/03/23 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ. |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Κυριακή | 19/03/23 | ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΛΑΡΙΣΗΣ Β. |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | 19/03/23 | |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 19/03/23 | |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Διαιτητές |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Σάββατο | 18/03/23 | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙ | Κυριακή | 19/03/23 | |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ | Κυριακή | 19/03/23 | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/23 | |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος(Ισχυρών) |