Τα σημερινά (9/12) ματς στην ΕΠΣΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | 09/12/23 | 15:00 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 09/12/23 | 15:00 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 09/12/23 | 15:00 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 09/12/23 | 15:00 |
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΡΟΥΦ | 09/12/23 | 15:00 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 09/12/23 | 15:00 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 09/12/23 | 15:00 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 09/12/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΓΟΥΔΗ | 09/12/23 | 15:00 |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 09/12/23 | 15:00 |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 09/12/23 | 15:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 09/12/23 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 09/12/23 | 15:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 09/12/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 09/12/23 | 15:00 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 09/12/23 | 15:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 09/12/23 | 15:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 09/12/23 | 15:00 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 09/12/23 | 15:00 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | 09/12/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΒΥΡΩΝ - ΠΟΨ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 09/12/23 | 14:00 |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 09/12/23 | 15:00 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 09/12/23 | 15:00 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 09/12/23 | 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 09/12/23 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 09/12/23 | 15:00 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΠΕΥΚΗΣ | 09/12/23 | 15:00 |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 09/12/23 | 15:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 09/12/23 | 15:00 |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) | 09/12/23 | 15:00 |
Κ17 1ος Όμιλος |