«Διπλό» στο Καλαμάκι το Καματερό (0-1)

Τη σταθερά ανοδική του πορεία συνέχισε το Καματερό με το... καλημέρα στο νέο έτος.

Η ομάδα του Γ. Τζώτζη πέρασε νικηφόρα από το γήπεδο Καλαμακίου β', όπου επικράτησε του τοπικού ΑΟΚ με 1-0 χάρη σε γκολ στα μέσα του δευτέρου ημιχρόνου. Αφού πρώτα στο 61ο λεπτό «σημάδεψε» δοκάρι με σουτ, δύο λεπτά μετά (63') ο Τσουτσάνης σκόραρε με κοντινό πλασέ και διπλή προσπάθεια μετά από απόκρουση του Γεωργούση σε αρχικό σουτ (0-1). Οι γηπεδούχοι «άγγιξαν» την ισοφάριση στο 74', όταν το σουτ του Ζαχαρίου απέκουσε σωτήρια ο Κολιάκης.

Διαιτητές: Πατεράκης, Αραβίδης-Τζανόγλου

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙOY (Γιάννης Καραΐνδρος): Γεωργούσης, Λεισος, Γαλιατσάτος, Ζαχαρίου, Καλογερόπουλος, Γκράνας (46' Μπιτιργιάννης), Μπουτιούρης (60' Παπαδημητρόπουλος), Λαίος, Καλλός, Γιανναράκος, Παπαιορδάνου (75' Καλφάς)

ΚΑΜΑΤΕΡΟ (Γιώργος Τζώτζης): Κολιάκης, Πιτέλης, Παπαϊωάννου, Τσουρούλας, Μπίμπιζας, Πέτρου, Μαυροειδής (63' Τζωρτζίνης), Γεωργόπουλος (79' Αιβαλιώτης), Μπινέρι (92' Μελισσιανός), Παππάς, Τσουτσάνης.