Τα σημερινά (6/4/2024) στην ΕΠΣΑ
Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 17.00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (28η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΓΟΥΔΗ | 17:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 17:00 | |
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΡΟΥΦ | 17:00 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (28η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 17:00 | |
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 17:00 | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 17:00 | |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 17:00 | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 17:00 | |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 17:00 | |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 17:00 | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | 17:00 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 17:00 | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 17:00 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 17:00 | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 17:00 | |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 17:00 | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 17:00 | |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 17:00 | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | 17:00 | |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 17:00 | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 17:00 | |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 17:00 | |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΟΨ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 17:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 17:00 | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 17:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 16:30 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 17:00 | |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 17:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 17:00 |