social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές για το προσεχές σαββατοκύριακο.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο15/02/2015:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/02/2015:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο15/02/2015:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή16/02/2015:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή16/02/2015:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή16/02/2015:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο15/02/2015:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/02/2015:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦΣάββατο15/02/2015:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή16/02/2015:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο15/02/2015:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο15/02/2015:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2011:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή16/02/2015:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή16/02/2015:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/02/2015:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο15/02/2015:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο15/02/2015:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή16/02/2011:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΥΚΗΣΚυριακή16/02/2015:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή16/02/2015:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή16/02/2015:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/02/2015:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο15/02/2015:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/02/2015:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨΓΟΥΔΗΣάββατο15/02/2015:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή16/02/2011:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή16/02/2011:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή16/02/2011:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/02/2015:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΚυριακή16/02/2009:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή16/02/2009:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/02/2011:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή16/02/2011:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΡΟΥΦΚυριακή16/02/2012:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή16/02/2015:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο15/02/2015:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή16/02/2009:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2009:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή16/02/2009:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή16/02/2011:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή16/02/2011:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή16/02/2012:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦΚυριακή16/02/2015:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο15/02/2015:00ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/02/2015:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο15/02/2015:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/2011:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/02/2011:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή16/02/2012:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2015:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.