Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Σάββατο | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ | Κυριακή | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | Σάββατο | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ | Σάββατο | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | Κυριακή | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Σάββατο | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | Σάββατο | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. | |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:30 | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | Κυριακή | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ | Σάββατο | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | Σάββατο | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | Σάββατο | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | Σάββατο | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Σάββατο | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨ | Σάββατο | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Σάββατο | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Κυριακή | 12:30 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Κυριακή | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 15:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Σάββατο | 15:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ | Κυριακή | 09:00 | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 09:30 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α. | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | 10:30 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 11:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Κυριακή | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κυριακή | 09:00 | ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | 09:00 | ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΟΥΜ Δ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Κυριακή | 12:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | Κυριακή | 12:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 15:00 | ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π. | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | 10:30 | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | 11:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |