Χάνει τη μάχη ο Κένταυρος Βριλησσίων, 2-2 με Ολυμπιακό Λιοσίων

Απέτυχε να πάρει τη νίκη απέναντι στον -άνετο βαθμολογικά- Ολυμπιακό Λιοσίων ο Κένταυρος Βριλησσίων και, μοιραία, είδε τον στόχο της σωτηρίας να απομακρύνεται.

Οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 2-2, με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται στο 10ο λεπτό με τον Μπιλικαΐδη (0-1), τους γηπεδούχους να φτάνουν στην ανατροπή στο πρώτο ημίχρονο με τα γκολ του Τσαντήλα στο 19' (1-1) και του Μπριλή στο 41' (2-1) και τον Λένγκα να φέρνει το ματς στα ίσια στο 78' (2-2).

Διαιτητές: Ψαρίδης, Αθανασόπουλος-Πρίντζιος

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. (Δημήτρης Δημακόπουλος): Γαλανάκης, Μπεκιάρης, Χαλκιόπουλος, Θεδοωρίδης, Λίταινας, Πιπεράς, Μανίκας, Σταματόπουλος (77' Κανέλλος), Τσαντήλας, Δέτσης, Μπρίλης

ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ ΛΙΟΣΙΩΝ (Λάκης Σμυρνής): Σκιαθίτης, Βασιλάκος (60' Λαμπρόπουλος), Φραγκόπουλος, Μιχαηλίδης, Λένγκα, Τσάτσα, Λευκαδίτης (60' Χριστόπουλος), Γιαννιώτης, Νικολάου, Γκαβζίδης, Μπιλικαΐδης.