Με Καραμάνο ο Αστέρας Ζωγράφου, 2-0 την Αθηναΐδα

Μέσα σε ένα τρίλεπτο στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου ο Αστέρας Ζωγράφου βρήκε δύο γκολ και πήρε τη νίκη απέναντι στην Αθηναΐδα, σε ένα από τα σημαντικά ματς της ημέρας στη Β' ΕΠΣΑ.

Αδιαμφισβήτητος πρωταγωνιστής ήταν ο Καραμάνος, ο οποίος πέτυχε και τα δύο γκολ με ισάριθμα σουτ στο 33' και στο 36', γράφοντας το 2-0 που έμελλε να μην αλλάξει στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης που έγινε στο γήπεδο Γουδή.

Διαιτητές: Κωσταγιάννης, Κρασώνης-Βλατάκης

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Βαγγέλης Γούτης): Λαχανάς, Μπίσα, Ξανθόπουλος, Καρακάσης, Εξηντάρης, Μπακέας, Κούρρα (68' Ρίζος), Τσιάκαλος, Τζοβάρας (60' Τσοχαντάρης), Τζίγκος (68' Μακρής), Καραμάνος (88' Δρανδάκης)

ΑΘΗΝΑΪΔΑ (Μάκης Ραφαηλίδης): Γκιμούσης, Κοντής, Πανταζόπουλος (67' Ρούτσης), Μαρμαράς, Πετρόπουλος (55' Λούλο), Κανδαλέπας, Ντιντίφας, Γ. Τζουρμανάς (55' Μπουντού Κοντέ), Πανάκης, Φίλος (79' Βαγγελής), Φρατζέσκος.