«Λευκή» ισοπαλία για Σούρμενα και Άγ. Ιερόθεο

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση των Σουρμένων με τον Άγιο Ιερόθεο (0-0), που στιγματίστηκε από τον σοβαρό τραυματισμό του ποδοσφαιριστή των γηπεδούχων, Κριστιάν Περμπάσα.

Οι δύο ομάδες είχαν καλή εικόνα ανά διαστήματα, με τους παίκτες του Γ. Τάπρατζη να «αγγίζουν» το γκολ στο 80ο λεπτό, όταν ο Αρβανίτης είχε σουτ στο δοκάρι.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ (Γιάννης Τάπρατζης): Υπό δοκιμή, Σούλκο, Κωνσταντινίδης, Γεσίλι, Σετελλάρι, Καμπουρούδης, Αρβανίτης, Μακρυνόρης, Πετριτάι, Αρσενίου, Λειβαδάς

Στο τελευταίο τέταρτο αγωνίστηκαν και οι Κεφαλάς, Περμπάσα, Σιούλης και Μαρινάκης

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (Θοδωρής Τρανός): Μπακοδήμος, Μονεμβασίτης, Μαρίνης, Νταϊφώτης, Καλιακούδας, Βελιανίτης, Τουρτούλλης, Μπριστόγιαννης, Νησαριώτης, Στόινα

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Μηλιώνης, Σουλοβάρι, Γκόντα, Φράγκος, Χριστούλης, Ρήγας, Βασιλείου, Μαλλής, Θεοδοσίου.