Συνεχίζει στο Κύπελλο ο Αστέρας Γλυφάδας (1-0 την Κοψαχείλα)

Ένα γκολ από το πρώτο ημίχρονο αποδείχθηκε αρκετό για τον Αστέρα Γλυφάδας, προκειμένου να πάρει την πρόκριση για την πέμπτη φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.

Η ομάδα του Ν. Τσαμπίρα επικράτησε με 1-0 της Κοψαχείλας χάρη σε γκολ που σημείωσε στο 20ο λεπτό ο Γιαννούλης με πλασέ, εκμεταλλευόμενος ολιγωρία στην άμυνα των φιλοξενούμενων.

Διαιτητές: Κελεκίδης, Λιαμπότης-Αργυριάδης

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦ. (Νίκος Τσαμπίρας): Σκρίνος, Μπαρλαμπάς, Καράβολας, Μπακαλιάνος, Καλαντζής, Γιαννακόπουλος, Καραφωτιάς (46' Μαντικόπουλος), Παπακωνσταντίνου, Γιαννούλης (49' Χρυσικός), Χ. Μπαλαφούτης (78' Βιτωράτος), Α. Μπαλαφούτης

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ (Λευτέρης Αλεξάκης): Παπαδόπουλος, Μαύρος, Κρασσάς, Κωστής, Σπαχίζα (46' Δερμιτζάκης), Φωτόπουλος, Δ. Βεϊζάι, Δόγκας (46' Φύτρος), Καφεντζής, Φ. Βεϊζάι, Ζαφείρης (65' Μπέκιος).