Στο δεύτερο το Καματερό, 2-0 την Ελπίδα Αγ. Αναργύρων

Με δύο γκολ στο πρώτο εικοσάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου το Καματερό έκαμψε την αντίσταση της γειτονικής Ελπίδας Αγ. Αναργύρων και έπιασε κορυφή στον 3ο όμιλο για πρώτη φορά φέτος, αν και ο Διαγόρας με τον Αττικό έχουν ένα ματς λιγότερο.

Στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής η ομάδα του Γ Τζώτζη επικράτησε με 2-0, δείχνοντας ξανά ότι βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση.

Στο 50ο λεπτό ο Μπινέρι άνοιξε το σκορ με σουτ (1-0) και στο 64' ο Τσουτσάνης με ενέργεια και σουτ διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Διαιτητές: Κασίδης, Κατώνης-Καφρίτσας

ΚΑΜΑΤΕΡΟ (Γιώργος Τζώτζης): Κολιάκης, Πιτέλης, Μαυροειδής (70' Παπαϊωάννου), Τσουρουλας, Μπίμπιζας, Κουμπάρος (89' Τσιώλης), Τσουτσάνης (79' Μελισσιανός), Παππάς, Νικολάου, Μπινέρι (70' Χαιρετάκης), Καλογερής (79' Τζωρτζίνης)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓ. (Δήμος Τσιμιλιώτης): Μάρκου, Κοτσίνης, Γιαμαρέλος (78' Μπεκιράι), Ντάκα, Παππάς, Κουνάδης, Κίτσος (58' Μπάνη), Κασνέτσι (78' Κάβουρας), Τσοχαντάρης, Λανη, Ξενουνλλάρι (69' Ντάλλας)