Μοιρασιά στον Άγ. Στέφανο για Ολυμπιακό και Γλυκά Νερά (1-1)

«Χέρι χέρι» συνεχίζουν στη βαθμολογία των πλέι οφ ο Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου και τα Γλυκά Νερά. Οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1 το απόγευμα της Τετάρτης (16/3) και παρέμεινε σε ισοβαθμία στην έβδομη θέση της κατάταξης.

Οι ερυθρόλευκοι, που παρατάχθηκαν με αρκετές ελλείψεις, προηγήθηκαν στο 26ο λεπτό με σουτ του Αμπντουραχμάνι (1-0), όμως στο 81' οι φιλοξενούμενοι βρήκαν τον τρόπο να φέρουν το ματς στα ίσια με σουτ του Βλάχου έπειτα από σύγχυση στην άμυνα (1-1). Να σημειωθεί ότι στο 94ο λεπτό αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα ο Κύρκος για λάκτισμα εκτός φάσης σε αντίπαλο.

Διαιτητές: Αντ. Βλάχος, Κακάνης-Κωστάκης

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦ. (Γιάννης Μαγγίνας): Γαρδούνης, Κωνσταντάς, Ζαχαράκης, Κολιμάτσης, Καραγιάννης, Κολιγιάννης (50' Ζώνας), Θ. Μαγγίνας, Γιαννακόπουλος, Αμπντουραχμάνι, Σεΐτι, Κιάφα

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Δημήτρης Μαντούκας): Κύρκος, Μάνδαλος, Θεοχάρης, Μανουσάκης, Μουρούτης (76' Χριστοδούλου), Παξιμάδης (46' Μπέλμπας), Δρούγκα (76' Λουλάι), Βιταλιώτης, Κότσι, Βλάχος, Στίσι (69' Τραγανός).