Τα σημερινά (13/1/2024) ματς στην ΕΠΣΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | 15:00 | |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΓΟΥΔΗ | 15:00 | |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 15:00 | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 15:00 | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 15:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΡΟΥΦ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 15:00 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 15:00 | |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 15:00 | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΕΥΚΗ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 15:00 | |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 15:00 | |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 15:00 | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 15:00 | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 15:00 | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 15:00 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 15:00 | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 15:00 | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 15:00 | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 15:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 15:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΡΟΥΦ | 15:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | 15:00 | |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΖΕΦΥΡΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 15:00 | |
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 15:00 | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων (9η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 15:00 | |
Κ17 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) |